Online mācību spēles
Atrodi Savu Aizraušanos
NOTEIKUMI

Online-spēles ''Atrodi Savu Aizraušanos'' noteikumi. Spēli organizē SIA ''O SMART GAMES'', reģ. nr.50103505591, juridiskā adrese: Olgas iela 17, Jūrmala,  LV-2008, faktiskā adrese: Sporta  iela 2, Rīga, LV-1013.

 

Kā jau visās spēlēs, arī te jābūt skaidriem noteikumiem, kurus Jūs un mēs apņemamies ievērot.

 

SPĒLES AVATARU NOSACĪJUMI

 

ČAKLAIS

Katru dienu līdz plkst. 23:59 OBLIGĀTI izpilda dienas uzdevumu/us. 

SVARĪGI! Ja Čaklais līdz katras spēles dienas plkst. 23:59 neiesniedz atbildi uz uzdevumu/iem viņš spēli PAMET! Atbildes, kas tiks iesniegtas pēc norādītā laika, netiks pieņemtas. Čaklajam tiek atvienota pieeja spēles videi. Nauda netiek atgriezta. Spēle paliek spēle.

Ja viss izdarīts savlaicīgi, Čaklais iet līdz galam kopā ar citiem. Mēs turam īkšķus, ka pēc 15 dienām kopā svinēsim padarīta darba sajūtu! 

BRĪVAIS

Katru dienu līdz plkst. 23:59 izpilda dienas uzdevumu/us. Atbildes, kas tiks iesniegtas pēc norādītā laika, netiks pieņemtas.

Ja Brīvais laikā neizpilda uzdevumu/us, Brīvais tikai palēninās savu evolūciju, neiegūstot punktus. Uzdevumu nepildīšana neietekmē palikšanu spēlē

 

Noteikumi nr. 1 - Pieteikšanās. Reģistrācija. Atteikšanās.

1. Spēle ''Atrodi Savu aizraušanos'' notiek no 2019.gada 26.septembra plkst. 06:00 līdz 2019.gada 10.oktobra plkst. 23:59.

2. Pēc samaksas saņemšanas (naudas ienākšanas mūsu bankas kontā), Jūs saņemsiet apstirpinājuma e-pastu par iekļaušanu spēlē. Dažas dienas pirms spēles (sākot no 24.septembra) Jūs saņemsiet piekļuves saiti spēles platformā ''Human''.

3. Reģistrējoties spēles platformā ''Human'', Jums būs jāizveido savs profils, kurā obligāti būs jānorāda vārds un uzvārds, kā arī jāpievieno bilde. Citu, papildus, profila informāciju dalībnieks varēs pievienot pēc izvēles. Taču, jo plašāka informācija tiks norādīta profilā, jo vairāk iespēju mijiedarboties ar citiem dalībniekiem, veidojot vērtīgus kontaktus. Nepieciešamības gadījumā spēlētājs varēs spēlēt anonīmi (ar citu vārdu un uzvārdu), tikai šajā gadījumā par to jāinformē spēles organizatori uz e-pastu: info@cilvekam.lv.

4. Visa spēles komunikācija, kas saistīta ar e-pastiem, tiks izsūtīta no e-pasta info@cilvekam.lv. Lūdzu nokonfigurējiet savus epasta uzstādījumus, lai mūsu e-pasts nenonāk Spamā/Mēstulē. Vai arī, pirms uztraucaties, ka neesat saņēmuši no mums ziņu, ieskatieties Spamā/Mēstulē.

5. Lūdzu ievērojiet, ka visi notikumi spēlē, kas saistīti ar konkrētu pulkstens laiku notiek pēc Latvijas laika! Īpaši svarīgi to ievērot tiem spēles dalībniekiem, kuri atrodas ārvalstīs.

6. 24 stundu laikā pēc spēles sākuma ir iespējams atteikties no spēles un saņemt atpakaļ iemaksāto naudu. Ja līdz 2019. gada 27.septembra plkst.6:00 uz e-pastu info@cilvekam.lv saņemsim Jūsu atteikumu (rakstītu brīvā formā), iemaksātā nauda tiks atgriezta 14 dienu laikā.

 

Noteikumi nr.2 – Spēles uzdevumi. Evolūcija. Punkti.

 

1. Katru dienu līdz plkst.6:00 spēles platformā tiks nopublicēts video ar uzdevumu/iem.  Zem uzdevuma/iem  īpašā laukā būs jāieraksta atbildes uz uzdevumu/iem un jānosūta. Spēlētājs varēs izvēlēties, vai nu iesniegt atbildi anonīmi, vai arī publiski, kad to redzēs arī lektori un pārējie spēles dalībnieki. Izvēloties iesniegt atbildes publiski, spēlētājs paredz sev iespēju saņemt komentārus un atgriezenisko saiti no citiem dalībniekiem un lektoriem, tādejādi palielinot iespēju iegūt vērtīgas jaunas atziņas un skatu no malas. Turklāt dalīšanas ar savām atbildēm var palīdzēt citiem spēles dalībniekiem.

2. Uzdevuma/u atbildes tiks pieņemtas līdz plkst. 23:59 pēc Latvijas laika. Pēc norādītā laika iesūtītās atbildes netiks ieskaitītas. Čaklajiem uzdevums/i jāizpilda obligāti, pretējā gadījumā viņi tiek izslēgti no spēles. Brīvā avatara spēlētāji uzdevumus var pildīt pēc izvēles.

3. Pirmajās divās spēles dienās 26.09.2019 un 27.09.2019 atgādinājums par jaunu uzdevumu atnāks arī uz spēlētāju e-pastu, vēlāk nolūkā nepiesārņot jūsu e-pastus, atgādinājumi par jaunu uzdevumu/iem netiks izsūtīti, Jums būs jau patstāvīgi jāiegriežas platformā, lai izpildītu uzdevumus.

4.. Šajā linkā var iepazīties ar Spēles uzdevumiem.

5. Punkti.

5.1. Atbildes, kas tiks nodotas veidnē zem katra uzdevuma, tiks vērtētas no konkrētā uzdevuma precīza izpildes principa. Piemēram, ja būs lūgts uzrakstīt vismaz trīs Flowus kādā jomā, tad arī sagaidām vismaz trīs. Tieši pēc šī principa - pēc precīzas un laicīgas izpildes, dalībniekiem tiks piešķirti punkti. Savlaicīgais atbildes visiem dalībniekiem nodrošinās evolūciju, savukārt Čaklajiem vēl arī palikšanu spēlē.

5.2. Par katru laikā un noteikumiem atbilstoši izpildītu uzdevumu dalībnieks evolucionē gan savā aizraušanās meklējumu attīstībā, gan saņems punktus. Par katra uzdevuma publisku atbildi spēlētājs saņems 10 punktus, par anonīmu atbildi - 5 punktus.

5.3. Palielinoties punktu skaitam, dalībnieks evolucionēs no Mazā Rūķa uz Rūķi, tad uz Viedo Rūķi, tad uz Burvja Mācekli, tad uz Burvi un beigās kļūst par Homo Felicitius (Cilvēku Laimīgo). 

Noteikumi Nr.3 – Pārsteigumi

1. Mēs ļoti vēlamies atbalstīt tos spēles dalībniekus, kuri tiešām ļoti cītīgi pieies savai attīstībai. Jo vairāk mums apkārt būs cilvēki, kuri ar prieku un pacilātību dara savu darbu, jo burvīgākā vidē mēs visi dzīvosim, vai ne?  Cītīgākajiem uzdevumu pildītājiem un bagātāko atziņu autoriem sagaidāmi pārsteigumi un balvas.

2. Spēlē paredzeti sekojoši Pārsteigumi:

2.1. Pārsteigums vienam spēlētājam, kurš būs sasniedzis Homo Felicitius evolūciju (Cilvēks Laimīgais)  - Divu stundu online vai klātienes konsultācija ar treneri Zuargusu. Tev būs iespēja tāpat kā daudziem Latvijas uzņēmumu vadītājiem un līderiem individuālā sarunā ar Zuargusu izrunāt sev svarīgāko savas aizraušanās atrašanai un saņemt personiskus ieteikumus.

2.2 Pārsteigums pieciem spēlētājiem, kuri būs sasnieguši Homo Felicitius evolūciju (Cilvēks Laimīgais) - Grāmata ikdienas Pateicības uzdevumiem no 6 minūtes 365 dienas autorēm ( dažādu metožu apkopojums, ko var pildīt katru dienu, lai piepildītu sevi ar Pateicību).

2.3. Vēl dažas Pārsteiguma balvas, kas pašlaik netiek atklātas.

2.4. Pārsteigumu ieguvēji tiks noteikti un paziņoti vienas nedēļas laikā pēc spēles beigām - līdz 2019.gada 17.oktobrim. Pārsteigumu ieguvēju saraksts tiks publicēts spēles platformā ''Human'', kā arī Pārsteigumu ieguvēji saņems personīgu ziņu uz savu e-pastu.

2.5. Svarīgi! Pārsteigumi tiek piegādāti tikai Latvijas teritorijā (izņemot konsultāciju, ko var veikt online). Ja Pārsteiguma saņēmējs dzīvo ārpus Latvijas, tad viņam jāatrod kāds draugs vai radinieks Latvijā, kam to nodot. Pretējā gadījumā Pārsteigumam tiks izvēlēts cits spēles dalībnieks. 

Noteikumi nr.4  - Ētikas kodekss.

4.1. Draugi, šajā spēlē katrs spēs iegūt tik daudz, cik pats gatavs paņemt. Dariet, dalieties, eksperimentējiet, fantazējiet, paveriet savus apvāršņus! Sāciet iet savas aizraušanās atrašanā un tās realizācijas virzienā. Mēs piedāvāsim metodes Jūsu ceļa uzsākšanā un mācīsimies kopā ar Jums.

4.2. Esam atbalstoši un pozitīvi viens pret otru. Esam piekritēji uzskatam, ka mācīšanās notiek šādā vidē. Tāpēc gadījumā, ja spēles platformā ''Human'' kāds spēles dalībnieks izteiks rupjus, augstprātīgus, izteikti pamācošus vai citādi aizskarošus komentārus, vai izplatīs kādu informāciju, kas nav saistīta ar spēli, tiks brīdināts un viņa komentāri tiks dzēsti. 

 

Paldies, ka izvēlaties uzticēt mums iespēju būt palīgiem Jūsu aizraušanās meklējumos. :)